PRISTATYMASPo užsakymo, produktas bus pristatytas per 2-5 darbo dienas  PRISTATYMO BŪDAI

 • ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE 

  Užsakę prekes ir nurodę šį atsiėmimo metodą ,galite prekes atsiimti KRIPTOVALIUTOS.ORG parduotuvėje, adresu Savanorių pr 6 ,Vilnius 
 • VIETINIAME PAŠTO SKYRIUJE ARBA LPEXPRESS PAŠTOMATAIS 

  Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl LP EXPRESS kaltės, LP EXPRESS kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas. 

  Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl LP EXPRESS kaltės, nemokamai saugoma pašte / LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos. Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama wear.kriptovaliutos.org (Savanorių g. 6)

 • PRISTATYMAS Į NAMUS

  Pristatymas paštu užtruks nuo 3 iki 7 darbo dienų visoje Lietuvoje ;

  Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

  Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, LP EXPRESS kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.

 • TARPTAUTINIS SIUNTIMAS

  Prekes siunčiame į visas pasaulio šalis